Kilka słów po piątkowym spotkaniu

Wczoraj w godzinach popołudniowych odbyło się nasze spotkanie, na którym mieliśmy się trochę zintegrować i porozmawiać o tym co dalej. Było wiele radości, dyskusji i pomysłów. Nie wszystko udało nam się przedyskutować, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że to było bardzo udane spotkanie.
Z prawej strony ukazały się już ankiety dotyczące tego gdzie chcemy zrobić następne spotkanie i o jakiej książce chcemy rozmawiać. Mogliśmy "wrzucać" nasze propozycje na naszej grupie dyskusyjnej na Facebook'u i teraz przez kilka dni będzie trwało głosowanie. Zatem zapraszam każdego, kto chce wziąć udział w naszym spotkaniu do głosowania:). Termin naszego spotkania pewnie będzie pod koniec października (jeszcze konkrety do ustalenia), tak żeby każdy z nas zdążył dostać i przeczytać książkę.


Poza tym padła propozycja do grupy literackiej/poetyckiej Feniks. Plan jest taki, żeby się podpiąć do jakiegoś koła naukowego przy KULu (nasze dwie koleżanki podjęły się dopytania o to czy możemy odpowiednich osób;)). Napiszcie co o tym myślicie, bo pomysł jest fajny - chociażby ze względu na możliwość uczestniczenia w warsztatach literackich.

Z takich ogólnych informacji to chyba tyle - poprawcie mnie jak o czymś zapomniałam.

Komentarze

 1. ja tu chciałam troszkę sprostować odnośnie Feniksa, że podpięcie się pod koło naukowe to już nasz problem, a chciałyśmy tylko zaprosić Was, znaczy naszą grupę, by co jakiś czas odwiedzała nas [najprawdopodobniej w klubie Stop na Kulu, o ile nam go udostępnią]; aby razem podyskutować nie tylko o poezji ale także książkach ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie ciekawy pomysł: warto się spotykać, integrować, dyskutować, wymieniać pomysłami, a być może wspólnie coś tworzyć.

  Jestem chętny zarówno na warsztaty literackie jak i innych tego typu imprezach :).

  Pomysł z czytaniem danej książki bardzo ciekawy: można byłoby także dogadać się ze sobą w ten sposób, że osoby, które by nie miały książki (ew. kasy na książkę), poprosiłyby inne osoby (które wcześniej by były w stanie przeczytać)... o wypożyczenie :).

  Tak czy siak: z Feniksem warto zobaczyć o co chodzi ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Alicja:
  Dlatego prosiłam o poprawienie w razie czego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no dlatego napisałam xD
  no w każdym razie nie ważne, ważne by to wypaliło ;] w końcu jak na razie nie ma nigdzie miejsca typowo dla studentów więc trzeba się samemu zorganizować, a na przykładzie Stalowych Czytaczy widać, że jak się chce to można ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. No ba!
  Z taką grupą jaką stworzyliśmy nie da się inaczej jak tylko iść do przodu:D

  OdpowiedzUsuń
 6. oj tak. poza tym dostałam dzisiaj świetną wiadomość, ale powiem na naszym spotkaniu jak wypali:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz