Stalowi Czytacze prezentują ulotkę promującą ich działalność oraz cel istnienia

Poniżej przedstawiamy zrzuty ekranu naszej ulotki związanej z celem istnienia naszej grupy jak też działaniami, które będziemy podejmować. Mam nadzieję, że niebawem uda nam się także wypracować logo ;). Jeśli ktoś nie może odczytywać tych maczków, to po kliknięciu na każdy z nich (a jest ich 5 sztuk) bez problemu powinien zobaczyć je w odpowiednio dużym rozmiarze :).

PS. Obrazki można też ściągnąć, zapisać na komputerze i potem sobie otworzyć oraz powiększyć :).Chętnych do zobaczenia relacji na temat promowania czytelnictwa - przez grupę Stalowych Czytaczy... można odesłać poniżej: (relacja TVK STELLA, z dnia 9.09.2011 roku)(poniżej prezentujemy kilka miniaturek z powyższej relacji): 

 Grupa Stalowych Czytaczy składa serdeczne podziękowania dla Pani redaktor Justyny Grabowskiej z TVK Stella za realizację ciekawego materiału na temat czytelnictwa oraz inicjatywy grupy Stalowe Czytacze :).

Komentarze

  1. Czytam sobie to wszystko, przeglądam, przewijam, klikam... i muszę powiedzieć, że tworzycie tutaj coś wspaniałego!
    A co do zamieszczonej tutaj ulotki- świetna sprawa. Pewnie tak, jak u większości ludzi, wzrok mój przyciąga to, że jest kolorowo. Podoba mi się też ten podział z ramkami, bo dzięki temu jest wiadomo skąd brać interesujące na informacje.
    Naprawdę wam gratuluję.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz