3 booktuberów wartych uwagi #3

Witajcie,
dzisiaj mamy dla Was kolejną porcję BookTuber'ów. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie :).


1. Herbatka z książką. 


Kanał Herbatka z książką może być inspiracją szczególnie dla tych z Was, którzy zaliczają się do grupy młodych dorosłych. To właśnie m. in. tu znajdziecie książki, które mogą Wam się spodobać. Oprócz recenzji książek na powyższym kanale znajdziecie tagi, wyzwania, zakupy książkowe i kilka innych filmików. Myślę, że warto ;) 

Następne dwa kanały, które chcę Wam polecić są dla nieco bardziej dojrzałej grupy czytelników, bo raczej nie znajdziecie tam chociażby młodzieżówek lub książek skierowanych dla młodych dorosłych, więc młodzi dorośli będą mieć mniejszy wybór dla siebie - co nie wyklucza tego, że i tak coś dla siebie tam znajdą ;). 

2. Bookinistka 


Bookinistka zainspirowała mnie wiele razy i już nie raz znalazłam u niej coś dla siebie. Na tym kanale znajdziecie kawał świetnej literatury, ale też książki nie tylko do czytania ;). 

3. Magazyn Obsesje


To stosunkowo nowy kanał, ale widać, że autorka ma wiele ambicji i bardzo dużo pracy wkłada w tworzenie filmików. Jestem bardzo ciekawa jak ten kanał się rozwinie, ale zapowiada się całkiem nieźle...chociażby dlatego, że już widzę, że w pewnym stopniu czytam podobne książki do tych prezentowanych w filmikach. Zatem na pewno będę się sugerować tym co tam zobaczę. 

Dajcie znać czy znaleźliście coś dla siebie, tymczasem życzę Wam zaczytanej soboty ;). 

Komentarze