Polecani booktuberzy #4

Witajcie, 
dzisiaj przyszedł czas na kolejną porcję BookTuberów, którzy są warci polecenia. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie mimo to, że dziewczyny są młodymi dorosłymi:). Z jednej strony nie wszyscy odnajdą się w ich gustach, ale z drugiej ten powiew świeżości...1. To warto czytać. Ta dziewczyna bardzo mi przypomina młodą jurorkę z MasterChefa. Jakoś tak jej sposób bycia i mówienia budzi we mnie takie skojarzenia. Na jej kanale znajdziecie recenzje książek, tagi i wyzwania. Momentami odnoszę wrażenie, że jeszcze szuka pomysłu na swój kanał, jednak jej energia sprawia, że chce się do niej wracać i sprawdzać, w którym kierunku idą jej starania. 

2. Caroline in the BooklandNa tym kanale obok recenzji książek znajdziecie również tagi, podsumowania miesiąca i zakupy książkowe. Wielką zaletą autorki kanału jest to, że obok literatury dla młodych dorosłych sięga również po książki, które mogą zainteresować nieco starsze od niej osoby. 

3. Abigail Jailette


Tu obok książkowych tematów znajdziecie też chociażby relację z targów książki czy też podróży. A już samo to odróżnia ten kanał od poprzednich dwóch. Zatem jeżeli nie tylko lubicie słuchać o książkach, ale także chcecie czasem dostać mały bonus to zapraszam do Abihail. 

Moim zdaniem mimo młodego wieku każda z tych dziewczyn ma coś do powiedzenia i zaproponowania. Widać, że przykładają się do robienia filmików, co jest dla nich dodatkowym plusem. Mam nadzieję, że wszystkie trzy będą się rozwijać. 

Komentarze