Stalowi Czytacze - książki, które dają do myślenia

Zdjęcie słabej jakości, bo ciemno było, w podziemiach siedzieliśmy... ;)
W ostatni piątek mieliśmy okazje się spotkać i porozmawiać o książkach, które dały nam do myślenia. Każdy z nas ma swoje zainteresowania i lubi inny rodzaj lektury, niemniej parę książek poszło "do pożyczenia". Przyniesione dobra to m.in.:

Półmrok nie przeszkadza, by sprawdzić czy dobra ;)


Zaznaczam, że kolejność jest całkowicie przypadkowa.
Jeśli macie chęć, zapraszam do zapoznania się z recenzjami trzech z nich. Oczywiście nie przyniesiono wszystkich ważnych dla nas pozycji, a najcieplejsze wspomnienia wielu z nas szły w kierunku Świata Zofii, autorstwa Jostein Gaarder.  
My :)

Nasze spotkania charakteryzuje przyjemna atmosfera, gdzie wymieniamy się intelektualnymi uwagami na temat egzystencji, tudzież ostatnio wspomnianej filozofii. Nie ograniczając się do powyższych jest jakaś magia w tym, że chcemy się dzielić również tym, co jest dla nas równie ważne, jak dobra literatura. Angażujemy się coraz częściej w nowe inicjatywy. M.in. jedna z nas została sponsorem książek do Letniej Czytelni, która funkcjonuje w okresie letnim w Stalowej Woli przy MDK.

Stos książek
Następny raz szykuje się w znacznie jaśniejszym miejscu, więc będzie być może więcej pamiątek z relacji. Tymczasem czekajcie na pojawienie się kolejnych recenzji. Będzie się działo :)

Komentarze

 1. Kurczę, było mega ciemno, ale zdjęcia i tak wyszły świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny (chociaż odrobinkę za krótki jak na mój gust) artykuł i fajna oprawa! Gratulacje! Tak trzymać! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dopiero pierwsze sprawozdanie ;)

   Usuń

Prześlij komentarz