Gdzie kupić tanie książki?

Moja domowa biblioteczka jest dużo większa od tej przeciętnego człowieka, bo nie tylko dostaję czasem jakieś egzemplarze recenzenckie, ale czasem sobie je kupuję, a dodatkowo jest to idealny pomysł na prezent dla mnie. Bardzo często słyszę od znajomych, że książki są drogie, a ludzie nie widzą sensu wydawania pieniędzy na coś co raz przeczytają i odłożą na półkę. 

Jednak dzisiaj chcę Wam pokazać, że książki nie są wcale takie drogie. A przecież żaden mol książkowy nie jest w stanie sobie wyobrazić domu bez książek. Dlatego też postanowiłam zrobić zestawienie miejsc w Internecie, w których możecie dostać książkę dużo taniej niż stacjonarnych księgarniach. 

Zacznijmy od miejsc, do których zaglądam najczęściej: 

1. http://bonito.pl/ - to miejsce, w którym kupuję książki najczęściej. Bardzo często znajduję tam książki, z przebiciem od 10 zł. wzwyż. Dodatkowym plusem są częste promocje i niskie koszty przesyłki, która dochodzi bardzo szybko. Poza tym jeżeli szukam jakiejś książki to zazwyczaj ją tam znajdę. Bardzo polecam!

2. http://aros.pl/ - to pierwszy dyskont książkowy na który trafiłam. Również znajdziecie tam książki po konkurencyjnych cenach oraz tanią przesyłkę z szybkim okresem realizacji i wysyłki;]. Jednak to na Bonito częściej znajduję to co chcę i mam tam już zniżkę jako stały klient;]. 

3. http://www.czarnaowca.pl/ - na stronie tego wydawnictwa znajdziecie zakładkę "okazje", gdzie znajdziecie książki już od 5 zł. Podobno mają drobne uszkodzenia okładki, ale ja tam nigdy niczego nie zauważyłam. Wprawdzie tu trzeba zapłacić nieco więcej za przesyłkę, ale i tak wyjdzie Was dużo taniej jak w księgarni lub przy zakupie bez takiej promocji;). 

Są też inne miejsca, o których słyszałam, a którym zamierzam się przyjrzeć. Myślę, że Wy też możecie tam spokojnie zajrzeć i rozejrzeć się w temacie. Poniżej znajdziecie listę: 

Dużo promocji robi też wydawnictwo Znak: http://www.znak.com.pl/

Dajcie znać, czy znaleźliście coś dla siebie i czy kupujecie coś czasem na powyższych stronach;). A jeżeli nie to mam nadzieję, że ułatwiłam Wam dostęp do tańszych książek;]. 

Komentarze

  1. Książki też kupuję w bonito.pl - zwykle jest dużo taniej, niż gdzie indziej (natomiast gry mają dość drogie).
    Polecam też: http://nk.com.pl/page,wyprzedaze/index.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Ze swojej strony mogę polecić stronę www.motyleksiazkowe.pl, posiadają tam wiele ciekawych tytułów, wybór jest duży, a cena niewygórowana.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz