Blog Stalowych Czytaczy i kilka słów o jego rozwoju

Chciałem się podzielić z wami spostrzeżeniami na temat naszego bloga.

Oficjalnie pierwszy post pojawił się 24.08.2011, a więc po 1,5 miesiąca mamy już 1147 odsłon. Nie chodzi oczywiście jedynie o to, aby się ścigać, jednak moim zdaniem licznik pokazuje, że średnio mamy prawie 30 odsłon dziennie! Jak na tak świeżą inicjatywę, to uważam, że jest to naprawdę dobry wynik.

 

Co więcej? Otóż mamy już dobrych kilkanaście postów, w tym coraz częściej pojawiające się recenzje. Przy okazji zapraszamy WSZYSTKICH, którzy by chcieli coś opublikować (oczywiście związanego z naszą grupą i działaniami). Zwłaszcza zachęcamy do pisywania waszych przemyśleń dotyczących naszych działań, pomysłów na przyszłość jak też opisów (recenzji) książek. Jeśli nie czujecie się na siłach, aby samodzielnie to zrobić, to możecie poprosić o pomoc mnie (Tomasz) albo Natalię czy kogokolwiek, kto jest w stanie wam w tym pomóc. Wystarczy treść, do tego 1-2 obrazki (okładki, autora), dane o książce... i gotowe! Resztę (opublikowanie na blogu) możemy wam pomóc zrobić :).

Jeśli zaś wolicie kontakt na grupie Stalowi Czytacze na Facebooku, to oczywiście również zachęcam do wymiany i dzielenia się swoimi pomysłami oraz wrażeniami. Pamiętajmy, że to cała nasza GRUPA tworzy całość, nie zaś pojedyncze osoby, które mają pilnować wszystkiego, aby podążało we właściwym kierunku. Tak więc jeśli macie jakieś pomysły czy działania, którymi chcecie się podzielić... to walcie śmiało :).
Przy okazji myślę, że można byłoby pomyśleć o czymś w rodzaju naszego logo, prawda? :). Jeśli są wśród nas osoby, które potrafią i mają ochotę się tym zająć... to może warto, aby się ujawniły? Jeśli każdy z nas raz na jakiś czas dorzuci cegiełkę... to nasz domek będzie się coraz bardziej rozbudowywał (rozwijał).
 

Komentarze