Polecani booktuberzy #5


Witajcie, 
jak w każdą sobotę od jakiegoś czasu przyszedł czas na polecanych BookTuberów, wśród których być może ktoś z Was znajdzie coś dla siebie :). 

1. Więcej Książków: 


Ten kanał prowadzi tegoroczna maturzystka, która jest jedną z moich ulubionych BookTuberek młodego pokolenia. Na tym kanale znajdziecie filmiki takiego typu jak: nowości książkowe, podsumowania miesiąca, wyzwania oraz oczywiście recenzje książek. Na Więcej Książków znajdziecie głównie recenzje powieści dla młodzieży, ale również filmiki o takich książkach jak "Służące" czy "Miniaturzystka". Myślę, że różnorodność filmików na tym kanale sprawia, że wielu z Was znajdzie coś dla siebie. 

2. Czytam i piszę


Ten kanał to perełka na polskim booktubie. W czasach, w których YouTube zdominowany jest przez młodych ludzi tu doznajemy bardzo przyjemnego zaskoczenia :). Kanał prowadzi prześwietna kobieta, która konkretnie opowiada o książkach i to nie tylko o nowościach, co daje możliwość znalezienia dla siebie perełek. 

3. Twierdza zbudowana z książek. 


Chyba jedna z najbardziej spokojnych BookTuberek na polskim BookTubie. To miła odmiana wśród tych pozytywnie postrzelonych twórców, którzy zarażają swoim entuzjazmem. Na tym kanale głównie znajdziecie recenzje książek, ale również pojawiają się na nim podsumowania miesiąca. Sylwia dodatkowo pokazuje, że książki nie zawsze muszą być drogie, bo różne perełki można dostać na prawdę w wielu miejscach;] Po tych wszystkich ochach i achach nad książkami u innych  książkowych youtuberów w tym miejscu spokojnie można dać odpocząć uszom. 

Z mojej strony to by było na tyle, więc życzę Wam zaczytanego weekendu :) 

Komentarze

  1. Ciekawy post. Pooglądam:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie pierwszy i nie ostatni tego typu na tym blogu, więc w wolnej chwili zerknij na inne notki z tej serii:)

      Usuń

Prześlij komentarz